Krótko

Strona powędrowała z własnej instancji drupala, na bloggera. Przy okazji odcinając wszystkie stare posty - ot nowe otwarcie.

Dłużej

Od 2006 roku strona grizz.pl działała jako zbiór wszelakich przemyśleń, porad i relacji... i tak też nadal ma działać, liczę, że z czasem profil bardziej się wykrystalizuje, ale trzeba czasami dać ujście energii i umożliwić wyszalenie się opuszkom na klawiaturze. Strona była też swojego rodzaju polem doświadczalnym dla używania drupala czy integracji z innymi serwisami, polem, które dało w kość ostatnimi czasy.

Stara zawartość

Stare posty (ponad 120 ich się nazbierało!) będą pojawiać się i tutaj, bo kilka ciekawych rzeczy (przynajmniej statystyki pozwalają tak sądzić) tam się znajdowało. Będą pojawiać się w wersji z zaktualizowanymi danymi i ewentualnie dodatkowymi przemyśleniami. Stare linki zwrócą 404 - cóż jestem gotów ponieść ten koszt. Jeżeli bardzo potrzebujesz czegoś ze starej strony zerknij na: http://stary.grizz.pl

Dlaczego Blogger

Krótko - KISS (wiki). czasu nie ma już tyle co kiedyś, a własne zabawki potrafią krwi napsuć. Niedługo pojawi się obszerniejsza notka z przemyśleniami na ten temat.


Komentarze

comments powered by Disqus